Cześć! Masz możliwość aby zapis dźwiękowy Twoich subiektywnych odczuć stał się częścią immersyjnego, interdyscyplinarnego projektu artystycznego w przestrzeni rzeczywistej i wirtualnej.

Czy czujesz przeszywające dreszcze, lub rozpływasz się przy swojej ulubionej piosence, a może swędzi Cię głowa jak intensywnie myślisz? A może zastanawiasz się dlaczego idąc wieczorem do kuchni zawsze uderzasz się małym palcem u stopy w tę samą szafkę? A może marzy Ci się relaksacyjny masaż dłoni, łydek, pleców i całego ciała? Może pamiętasz jak rodzice brali Cię na ręce, czy też jakie to uczucie dla Twojego ciała brać na ręce swoje dziecko? Albo to satysfakcjonujące zmęczenie po bieganiu, udanym treningu lub zbliżeniu z najbliższą osobą?Jak postrzegasz swoje ciało, jaki masz stosunek do niego? Wszystko to co dotyczy Twojego ciała i jego odczuwania. Wszelkie doświadczenia, które zapadają w pamięć jak i pochopne doznania.

Szukam historii o ciele, jak je odczuwasz, co pamiętasz, te wszystkie piękne historie jak i te brzydkie. Może coś Cię kiedyś zaskoczyło i pamiętasz to dziwne uczucie? Może coś się powtarza w Twoim doświadczeniu ciała, cielesności, bycia ze sobą i mógłbyś/mogłabyś się tym przeżyciem podzielić?

Realizuję dyplom magisterski na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni 3D i Zdarzeń Wirtualnych II na temat szeroko pojętego odczuwania/doświadczania ciała i jego schematu jaki jest tworzony w naszym umyśle. Chcę poprosić Cię o wsparcie. Dzięki Twojej historii będę mogła odkryć i zbadać nowe kierunki, które przyczynią się do stworzenia wyjątkowego projektu na temat nam najbliższy – na temat własnego ciała. Materiał audio będę odsłuchiwać i na jego podstawie będę tworzyć rzeźby. Będę przeszczęśliwa jak zechcesz podzielić się swoją historią, która ma szansę zmienić się w obiekt sztuki! <super!2>

Jak to zrobić?
1. Zastanów się jakie wydarzenie/odczucie/myśl/historię chcesz mi opowiedzieć. Może jest ich wiele? Wszystkie będą dla mnie bardzo ciekawym materiałem do badań artystycznych. Możliwe że myślisz, że coś jest nieistotne, blachę, a dla mnie może mieć to ogromne znaczenie. Każda informacja jest wartościowa.
2. Nagraj swoją opowieść np. Rejestratorem dźwięku na telefonie (najlepiej) lub video ( nie musi być Ciebie widać, chodzi o zapis głosu). Długość i forma opowieści jest dowolna, ale byłoby mi bardzo miło gdyby były nie krótsze niż 20 sekund i nie dłuższe niż 60 minut 😉
3. Wyślij plik na email: karinakuberska@asp.waw.pl ( Jeśli plik jest duży możesz go wysłać np. za pomocą serwisu wetransfer)

I gotowe! Twój wkład w realizowany przeze mnie projekt będzie nieocenioną ogromną pomocą. Dziękuję z całego serca i zapraszam w późniejszym terminie na wystawę.

*Na nagrania czekam do 21.06.2020
*Wszelkie pytania proszę kierować na karinakuberska@asp.waw.pl

Do usłyszenia!
Karina